Спеціальні потреби

“Я за допомогу Україні” - спікер Палати представників США різко відповів російському журналісту


Спікер Палати представників Конгресу США Кевін Маккарті. Архівне фото
Спікер Палати представників Конгресу США Кевін Маккарті. Архівне фото

Спікер Палати представників Конгресу США республіканець Кевін Маккарті різко відповів російському репортеру, відкинувши припущення про те, що він не підтримує допомогу Україні.

Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

"Я голосую за допомогу Україні"

Маккарті засудив дії Росії та заявив: “Ні, я голосую за допомогу Україні. Я підтримую допомогу Україні. Я не підтримую те, що ваша країна зробила з Україною. Я також не підтримую вбивство вами дітей”, — цитує видання The Hill виступ Маккарті на прес-конференції в Ізраїлі.

Я не підтримую те, що ваша країна зробила з Україною. Я також не підтримую вбивство вами дітей.
Кевін Маккарті

Російський журналіст пробував наголосити на тому, ніби Маккарті не підтримує постачання зброї Україні і згадав заяву Маккарті про те, що США не повинні "виписувати необмежений чек" Україні.

Раніше, коментуючи свою заяву про "необмежений чек", Маккарті зокрема наголошував, що виступає за сувору підзвітність наданої українцям підтримки, заперечуючи можливість автоматичного затвердження у Конгресі необмежених пакетів допомоги, повідомляв голос Америки.

На запитання російського репортера чи політика США щодо надсилання допомоги Україні може змінитися найближчим часом, Маккарті пообіцяв, що підтримка України Сполученими Штатами триватиме і надалі.

Він також закликав Росію вивести свої війська з України.

Для нагляду за допомогою ще у червні 2022 року відомства США – офіси генеральних інспекторів – cтворили спеціальну робочу групу, що включає контролерів з Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Державного департаменту США та Міністерства оборони США.


Дивіться також:

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Форум

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG