Спеціальні потреби

Світовий банк та МВФ підтримають Національну перехідну раду Лівії


Ліворуч: помічник держсекретаря США Джефрі Фельтман під час зустрічі з головою Національної перехідної ради Лівії Мустафою Абделем Джалілем
Ліворуч: помічник держсекретаря США Джефрі Фельтман під час зустрічі з головою Національної перехідної ради Лівії Мустафою Абделем Джалілем

У середу голова Національної перехідної ради Лівії Мустафа Абдель Джаліль зустрічається з помічником держсекретаря США з питань Близького Сходу Джефрі Фельтманом. Американський високопосадовець відвідує країну вперше з часу, коли лівійські опозиційні сили відсторонили від влади Муаммара Каддафі.

Зустріч відбувається у столиці країни - Триполі. А напередодні Національну перехідну раду визнав Світовий банк, який заявив, що співпрацюватиме з лівійською опозицією і сприятиме відновленню країни.

У заяві, оприлюдненій у вівторок, представники Світового банку зазначили, що їхнє рішення базоване на останньому розвитку події у Лівії. Світовий банк у співпраці з Міжнародним валютним фондом також допоможе відновленню банківського сектора країни. Представники лівійської тимчасової влади також попросили міжнародні організації провести огляд електричної та транспортної систем країни з метою виявлення необхідності їх ремонту.

За інформацією Держдепартаменту США, сина Каддафі, Сааді, було затримано у Нігері, після того, як він перетнув кордон цієї країни на початку тижня. Посадові особи Нігеру зазначають, що з початку вересня в їх країну прибуло 32 людей, близьких до Каддафі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG