Спеціальні потреби

Лівійська опозиція шукає підтримки на Заході


Глава Перехідної національної ради Мустафа Абдул-Джаліл
Глава Перехідної національної ради Мустафа Абдул-Джаліл

У п’ятницю представники лівійської Перехідної національної ради зустрічаються з радником президента Обами з питань національної безпеки – Томом Донілоном та іншими американськими високопосадовцями. Глава Перехідної національної ради Мустафа Абдул-Джаліл каже, що лівійська опозиція прагне домогтися політичного визнання на Заході.

У четвер представники лівійських опозиціонерів заручилися політичною підтримкою Великобританії. Британські високопосадовці запропонували опозиційним лідерам відкрити офіс у їхній країні. Британія також пообіцяла надати повстанцям бронежилети, обмундирування та більше обладнання для комунікації.

Тим часом сили НАТО відбили атаку морських сил лівійського лідера Муаммара Каддафі. Представники Альянсу зазначають, що британські та канадські військові кораблі знешкодили катери, які намагалися напасти на порт у місті Місурата.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG