Спеціальні потреби

Звільнення Луценка не достатньо - Європейська комісія


Звільнення Луценка не достатньо - Європа
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:33 0:00

Звільнення Луценка не достатньо - Європа

Урядовці у світі та Україні продовжують коментувати помилування колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценко. Під час брифінгу у Києві керівник Головного управління з питань міжнародних відносин адміністрації президента Андрій Гончарук зокрема заявив, що «останні події і заходи, які були здійснені усіма гілками української влади в усіх сферах як внутрішнього життя, так і у взаєминах з ЄС, у тому числі у вирішенні деяких питань так званого "вибіркового правосуддя", свідчить про серйозний прогрес щодо створення належної політичної атмосфери». Це, за його словами, робиться "Заради досягнення головної мети - підписання Угоди про асоціацію під час Вільнюського саміту "Східне партнерство" у листопаді цього року».

Тим часом європейці, вітаючи останні кроки влади, кажуть, що звільнення Луценка не достатньо. Про це у вівторок у Брюсселі заявила прес-секретар Європейської комісії Майя Кочіянчич, очевидно маючи на увазі справу Тимошенко:

"Ми вітаємо звільнення Юрія Луценка та іншого міністра з тюрми. Ми вважаємо, що це важливий крок у правильному напрямку, але водночас ми закликаємо українську владу терміново виконати те, що зафіксовано у підсумковому документі підписаному нами у грудні. А точніше - вони мусять вирішити ще одне питання щодо вибіркового правосуддя, яке залишається нерозв'язаним"
XS
SM
MD
LG