Спеціальні потреби

Луганська область та округ Монтгомері штату Меріленд створять спільний бізнес-інкубатор


Едуард Лозовський (в центрі) спілкується з редакцією Української служби Голосу Америки
Едуард Лозовський (в центрі) спілкується з редакцією Української служби Голосу Америки

Делегація Луганської області та влада округу Монтгомері штату Меріленд домовилась про створення спільного бізнес-інкубатора. Про це «Голосу Америки» розповів заступник голови Луганської облдержадміністрації Едуард Лозовський.

«Ми домовились про співпрацю між Луганською областю та округом Монтгомері щодо створення сприятливих умов для співпраці наших бізнесменів. У Меріленді держава створює максимально сприятливі умови для розвитку бізнесу. В Україні такі умови також є, проте їх менше і вони те так ефективно використовуються», - розказав Едуард Лозовський.

До складу Луганської делегації, яка у штаті Меріленд вивчала відповідальне урядування (accountable governance) входили представники аграрного сектора Луганщини, освітяни, вчені, представники громадських організацій. Під час візиту делегація провела зустрічі із представниками американських бізнесових кіл, побувала в освітніх закладах, на сільськогосподарських підприємствах, в інноваційних центрах та ін.

«Тут, у США ми чули про ті проблеми, які США мали не у далекому минулому, а зовсім недавно – 30-40 років тому. Україна переживає подібні складнощі зараз», – розповів Лозовський.

Едуард Лозовський висловив сподівання, що Луганська область буде лідером перетворень спрямованих на підтримку малого бізнесу та приватної ініціативи в Україні.

Водночас він зазначив, що ефективність американських інститутів спирається на існування розвиненого громадянського суспільства.

Лозовський підкреслив, що лише за умови існування в Україні політичної нації та громадянського суспільства можна буде впроваджувати американських досвід у різних сферах.

Делегація Луганської області на чолі із заступник голови Луганської облдержадміністрації Едуардом Лозовським перебувала у США в рамках програми «Відкритий світ», яка спонсорується Центром лідерства бібліотеки Конгресу США. Візит Луганської області до США адмініструвала Фундація США – Україна.

XS
SM
MD
LG