Спеціальні потреби

Через заворушення в Лондоні відмінено футбольний матч Англія-Голандія


Лондонський район Хекні. Молодь підпалювала магазини, автівки та баки зі сміттям.
Лондонський район Хекні. Молодь підпалювала магазини, автівки та баки зі сміттям.

Прем’єр-міністр Великобританії Дейвід Камерон скликав позачергову сесію парламенту та майже потроїв кількість поліцейських на вулицях Лондона в спробі знайти вихід із кризової ситуації спричиненої масовими заворушеннями в британській столиці.

Камерон перервав відпуску в Італії та повернувся до Лондона, щоб шукати вихід із найбільш масштабних вуличних заворушень за багато років.

Вже третій день в Лондоні не припиняються грабунки, підпали та зіткнення поліції із молоддю в кількох районах британської столиці.

Камерон заявив, що вже у вівторок поліція потроїть свою чисельність на вулицях Лондона з 6 до 16 тисяч.

З огляду на заворушення в Лондоні також скасовано призначений на середу футбольний матч між командами Англії та Голандії.

Заворушення вже перекинулись на інші британські міста – Бірмінгем, Ліверпуль та Брістоль. Тамтешня поліція повідомляє про підпали та мародерство.

Причиною до вуличних виступів стало вбивство поліцейськими 29-річного чоловіка у північному районі Лондона Тоттенхемі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG