Спеціальні потреби

Поліція демонтувала табір руху «Захопи» у Лондоні


2012年2月14号,在欢迎仪式上,美国国防部长帕内塔(右)陪伴到访的中国国家副主席习近平走下五角大楼台阶。
2012年2月14号,在欢迎仪式上,美国国防部长帕内塔(右)陪伴到访的中国国家副主席习近平走下五角大楼台阶。

Британська влада розібрала табір руху «Захопи Лондон», що був розбитий біля Собору св. Павла, де ще з жовтня тривали протести антиглобалістів.

Представники місцевої влади приєдналися до поліції під час демонтажу близько 50 наметів у вівторок вночі.
Близько 20 учасників протестів було заарештовано. Деякі з них спробували сформувати барикаду і навіть кидали димові шашки, захищаючи намети від поліції.

Утім, сам демонтаж пройшов без інциндентів та проявів насилля – на відміну від знесення наметових містечок у США.
Площа перед Собором св. Павла була місцем найдовшого протесту руху «Захопи», що почався торік в Нью-Йорку.
Деякі з протестуючих у вівторок пообіцяли продовжити протести, незважаючи на знесення містечка. Демонтаж табору був цілком очікуваний після того, як минулого тижня лондонський суд ухвалив рішення про те, що протестуючі не мають права постійно протестувати у самому центрі фінансового району столиці. Близько 100 наметів уже було демонтовано.

Протест перед собором виявився серйозним випробуванням для Англіканської церкви. Два священослужителі високого рангу заявили про свою відставку після того, як церква спочатку вимагала усунення протестуючих.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG