Спеціальні потреби

У Техасі проходить найбільший у світі ярмарок рогатої худоби


Щовечора на відвідувачів ярмарку чекають традиційні розваги американських фермерів – родео. Професійні ковбої змагаються у підкорені неосідланих коней або ж влаштовують перегони фургонів. Поміж юних фермерів популярне змагання – швидше за інших перетягти теля за визначену межу.

Однак, справжня робота триває поза межами величезної арени. Фермери привозять на ярмарок свою найкращу худобу, яку оцінюють експерти та потенційні покупці. Група фермерів з Мексики, поміж яких Ґуставо Ластра, приїхала з метою покращити генетичний фонд своєї худоби.

«У нас тропічний, вологий клімат. Тож ми хочемо додати кров породи Зебу до нашої худоби», – розповідає Ґуставо.

Порода Зеба походить з південної Азії і легко адаптується до тропічного клімату. Однак, купити і доставити корову на велику відстань дуже дорого. Тож чимало фермерів йдуть іншим шляхом. Тож Гумберто Белоссо з венесуели розповідає, що разом з колегами приїхав придбати сперму та ембріони тих порід корів, які їх цікавлять.

Хоча більшість іноземців прибувають на техаський ярмарок з Мексики, країн Латинської та Південної Америки, цього року чимало відвідувачів з Азії. Населення регіону швидко збільшується і фермери намагаються задовольнити його зростаючі потреби. Минулого року, протягом трьох тижнів ярмарок відвідало рекордні два мільйони 144 тисячі людей. Тож ярмарок приносить економічну користь місту Г’юстон. Він створює сім тисяч робочих місць. Щороку, завдяки цій події скарбниця міста збільшується на 27 мільйонів доларів лише у вигляді податків. Прибутки ж від самої події йдуть на благодійні проекти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Інше за темою

Відео - найголовніше

Нідерланди та Румунія передадуть NASAMS і Patriot Києву.Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:07:10 0:00

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG