Спеціальні потреби

У Каліфорнії пройшла щорічна Конференція маленьких людей


Вони не високі, втім у натовпі увагу на них звертають відразу. За винятком цього тижня. Тисячі карликів, чи, як їх називають Америці, маленьких людей, приїхали у Каліфорнію на щорічну Національну конференцію карликів.

«Тут один новачок сказав, що найкраще на конференції те, що на нього жодного разу за весь тиждень ніхто не витріщився чи тикнув пальцем. Він зауважив, як це приємно», – каже Лея Сміт, представниця об’єднання
«Маленькі Люди Америки».

Конференція в місті Анагайм пропонує всілякі семінари зі здоров’я та адаптації карликів. Тут проводиться і виставка спеціалізованих товарів. Сюди приїхали гості зі всього світу.

«Батьки тут можуть переконатись, що їх діти зможуть жити нормальним життям. Вони мають можливість на власні очі побачити дорослих людей-карликів, які закінчили коледж, мають гарну роботу», – говорить учасниця конференції Анджела Ван Еттен.

Паралельно з цією конференцію проводить свої двадцять п’яті щорічні збори Американська Асоціація спортсменів-карликів.

«Коли граєш з людьми нормального розміру, вони поводяться з тобою обережно, а тут всі рівні, тому тут набагато складніше та цікавіше», – говорить спортсменка Джекі Лаліберте.

Тим часом президент Європейської Ради Герман Ван Ромпей каже, що песимісти помиляються:

«У сьогоднішньому світі дуже важко бути маленькою людиною і змагатися з іншими, скажімо у школі. А тут вони грають з рівними собі. Тож боротьба у нас дуже завзята», – стверджує президент Американської Асоціації спортсменів-карликів Еймі Ендрюз.

Асоціація Спортсменів-карликів та об’єднання Маленькі Люди Америки – мають спільну мету допомогти своїм членам зрозуміти, що вони можуть досягти будь-чого. І забити гол – це лише маленька крапля в океані можливостей.

Інше за темою

XS
SM
MD
LG