Спеціальні потреби

У Лівії оголошено склад нового перехідного уряду


Прокурор Міжнародного кримінального суду Луїс Морено-Окампо
Прокурор Міжнародного кримінального суду Луїс Морено-Окампо

Національна перехідна рада Лівії оголосила склад нового уряду, який керуватиме країною до наступного року, коли будуть проведені перші вибори з часу усунення від влади у серпні диктатора Муаммара Каддафі.

Представники НПР повідомили, що на посаду міністра оборони призначено Осаму аль-Джувалі, який командував бригадою міста Зінтан, члени якої у суботу заарештувала сина колишнього лівійського лідера Сейфа аль-Іслама Каддафі.

Тим часом, головний прокурор Міжнародного кримінального суду Луїс Морено-Окампо сказав, що судовий процес над Сейфом не обов’язково повинен відбуватися у Гаазі. Сина Каддафі, заявив він, можуть судити у Лівії, якщо цей процес відповідатиме стандартам МКС.

МКС висунув офіційні обвинувачення проти Сейфа аль-Іслама та колишнього начальника лівійської розвідки Абдулли аль-Сенуcсі за скоєння злочинів проти людства.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG