Спеціальні потреби

Президент Обама виголосить промову на тему Лівії


Президент Обама виголосить промову на тему Лівії
Президент Обама виголосить промову на тему Лівії

У понеділок ввечері президент Барак Обама звернеться з промовою до американського народу на тему ситуації в Лівії. Тимчасом лідери НАТО продовжують дипломатичні та військові кроки з метою перебрати контроль від США над міжнародною місією в Лівії.

Представники НАТО заявили, що озброєння лівійських повстанців – це не вихід, хоча повітряні удари коаліційних сил дозволили повстанцям у понеділок захопити більше території, яка дотепер була під контролем уряду Каддафі.

Командири НАТО заявили, що вони не підтримують однієї із сторін конфлікту і мають на меті лише захистити цивільне населення, як це сказано в резолюції Ради Безпеки ООН про проведення повітряних ударів. НАТО може перебрати контроль над операцією протягом кількох наступних днів.

Адміністрація президента Обами захищає своє рішення про військове вторгнення в Лівію і допомогу у встановленні зони, забороненої для лівійських літаків. Однак деякі законодавці Конгресу кажуть, що дії США та їх мета неясні.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG