Спеціальні потреби

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун відвідує Лівію


Голова Національної перехідної ради Лівії Мустафа Абдуль Джаліль і генеральний секретар ООН Пан Гі Мун
Голова Національної перехідної ради Лівії Мустафа Абдуль Джаліль і генеральний секретар ООН Пан Гі Мун

Генеральний секретар ООН Пан Гі Мун перебуває у Триполі з раніше неоголошеним візитом. Це його перший візит до Лівії з часу усунення від влади багаторічного диктатора Муаммара Каддафі.

Пан Гі Мун прибув до Триполі в середу. За повідомленням, він має зустрічі з членами правлячої Національної перехідної ради і представниками громадянського суспільства.

У понеділок НПР призначила Абдур Рахіма ель-Кіба на посаду тимчасового прем’єр-міністра. Новий голова уряду, який освіту інженера отримав у Сполучених Штатах, заявив, що дотримання прав людини буде для нього пріоритетом, коли сформує тимчасовий уряд і готуватиме країну до перших вільних виборів, що відбудуться наступного року.

Тимчасом організації прав людини висловлюють занепокоєння з приводу ставлення Національної перехідної ради до колишніх прихильників Каддафі та африканських мігрантів під час восьмимісячного повстання, яке закінчилося смертю колишнього лівійського лідера.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG