Спеціальні потреби

Лівійські органи влади відстрочили похорон Муаммара Каддафі


Колишній лідер Лівії Муаммар Каддафі
Колишній лідер Лівії Муаммар Каддафі

Тимчасовий уряд Лівії відстрочив планований на п’ятницю похорон колишнього лідера Муаммара Каддафі. Каддафі загинув у четвер, коли сили Національної перехідної ради атакували його рідне місто Сірт. Офіційні особи раніше заявили, що похорон відбудеться в п’ятницю у таємному міці.

Проте інформаційні агентства, посилаючись на службовців НПРади, кажуть, що похорон може бути відстрочений на кілька днів з приводу непевності щодо того, де він відбудеться, а також можливого слідства з боку Міжнародного кримінального суду.

Інформаційне агентство Ройтерс повідомляє, що тимчасовий уряд обмірковує можливість передачі тіла Каддафі представникам його племені для похорону.

Тимчасом бюро прав людин ООН закликало до проведення слідства в справі Каддафі. Представник бюро заявив, що обставини смерті колишнього лідера «неясні», а відеозапис подій «викликає занепокоєння».

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG