Спеціальні потреби

Війська тимчасового уряду Лівії наступають на місто Бані Валід


Солдат лівійського повстанського уряду читає Коран перед боєм у районі міста Бані Валід
Солдат лівійського повстанського уряду читає Коран перед боєм у районі міста Бані Валід

Сили тимчасового уряду Лівії повідомили, що вони ввійшли у місто Бані Валід, один з останніх опорних пунктів прихильників колишнього лідера Муаммара Кадафі. Офіційні особи заявили в понеділок, що наступаючі сили ввійшли вже до центру міста. Це сталося наступного дня після того, як вони розпочали новий наступ на місто в пустелі, що за 170 кілометрів на південний схід від Триполі.

Тили тимчасового уряду також намагаються закріпити контроль над містом Сірт, де прихильники Каддафі опинилися в оточенні у невеликій частині міста. Представники Національної перехідної ради кажуть, що захоплення Сірта дозволить їм проголосили визволення країни.

Тимчасом базована в Сирії телевізійна станція, яка підтримує Каддафі, повідомила, що син колишнього лідера Хаміс загинув у серпні в боях на південь від Триполі.

Телевізійна станція аль-Рай повідомила в понеділок, що Хаміс Каддафі був убитий в місті Таргуна. Представники Національної перехідної ради вже раніше повідомили про його смерть у тому місті, але прихильники Кадафі тоді не підтвердили цієї інформації.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG