Спеціальні потреби

Каддафі назвав події в Лівії «шарадою»


Каддафі назвав події в Лівії «шарадою»
Каддафі назвав події в Лівії «шарадою»

У черговому аудіозверненні, колишній лівійський лідер Муаммар Каддафі заявив, що те, що відбувається тепер у Лівії, є «шарадою», підтримуваною авіаударами сил НАТО, і вона не триватиме вічно.

Послання передавалося у вівторок сирійським телеканалом Аль-Раї. Станція оприлюднила вже кілька таких аудіозаписів Каддафі, який не з’являється на людях з часу коли сили тимчасової влади Лівії захопили контроль над столицею Триполі минулого місяця.

Втім тимчасовий уряд Лівії повідомив, що його сили захопили аеропорт та інші об’єкти в південному місті Саба, яке є одним з останніх опорних пунктів прихильників Каддафі.

Речник військового командування Національної перехідної ради полковник Ахмед Бані повідомив, що над аеропортом, старою італійською фортецею та над іншими стратегічними будівлями у Сабі піднято прапор НПР.

Саба - розташоване за 650 кілометрів на південь від Триполі на головному шляху, який веде до Нігеру. Цією дорогою поплічники Каддафі виїхали з Лівії.

Тим часом базована у Лондоні правозахисна організація Міжнародна амністія заявила, що європейські країни не вдаються до достатніх заходів для сприяння переселенню лівійських біженців, які опинилися на прикордонних терориторіях Тунісу та Єгипту.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG