Спеціальні потреби

Каддафі назвав події в Лівії «шарадою»


Каддафі назвав події в Лівії «шарадою»
Каддафі назвав події в Лівії «шарадою»

У черговому аудіозверненні, колишній лівійський лідер Муаммар Каддафі заявив, що те, що відбувається тепер у Лівії, є «шарадою», підтримуваною авіаударами сил НАТО, і вона не триватиме вічно.

Послання передавалося у вівторок сирійським телеканалом Аль-Раї. Станція оприлюднила вже кілька таких аудіозаписів Каддафі, який не з’являється на людях з часу коли сили тимчасової влади Лівії захопили контроль над столицею Триполі минулого місяця.

Втім тимчасовий уряд Лівії повідомив, що його сили захопили аеропорт та інші об’єкти в південному місті Саба, яке є одним з останніх опорних пунктів прихильників Каддафі.

Речник військового командування Національної перехідної ради полковник Ахмед Бані повідомив, що над аеропортом, старою італійською фортецею та над іншими стратегічними будівлями у Сабі піднято прапор НПР.

Саба - розташоване за 650 кілометрів на південь від Триполі на головному шляху, який веде до Нігеру. Цією дорогою поплічники Каддафі виїхали з Лівії.

Тим часом базована у Лондоні правозахисна організація Міжнародна амністія заявила, що європейські країни не вдаються до достатніх заходів для сприяння переселенню лівійських біженців, які опинилися на прикордонних терориторіях Тунісу та Єгипту.

XS
SM
MD
LG