Спеціальні потреби

НПР Лівії: боротьба ще не завершилася


Боротьба за визволення Лівії - триває
Боротьба за визволення Лівії - триває

Лідер перехідного уряду Лівії заявив, що боротьба за визволення країни ще не закінчилася.

Голова виконавчого комітету Національної перехідної ради Махмуд Джібріль сказав кореспондентам у Тріполі, що на півдні Лівії залишилися деякі міста, які необхідно бійцям перехідного уряду визволити з-під контролю прихильників Каддафі. Він заявив, що пріоритетним завданням є досягнення миру та стабільності і, що «політичну гру» можна буде розпочати тільки після завершення боїв і схвалення нової конституції.

Тим часом, у четвер сирійський телеканал «аль-Раі» оприлюднив аудіозапис, на якому усунутий лівійський лідер Муаммар Каддафі спростував повідомлення про те, що він можливо втік з Лівії до сусіднього Нігеру.

Каддафі назвав такі повідомлення «брехнею та психологічною зброєю» і заявив, що він далі перебуває у Лівії. Він сказав, що його прихильники завдадуть поразки НАТО і, що вони готові воювати зі силами перехідного уряду у столиці Тріполі.

НПР надіслала до Нігеру своїх представників у намаганнях запевнити, що Каддафі та його поплічники не уникнуть правосуддя втечею через кордон. Хоча невідомо, де саме переховується Каддафі, чиновники Нігеру твердять, що колишній лівійський лідер не перебуває на території їх країни.  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG