Спеціальні потреби

До Нігеру прибула автоколона прихильників Каддафі


До Нігеру прибула автоколона прихильників Каддафі
До Нігеру прибула автоколона прихильників Каддафі

Конвой автомашин сил, вірних Муаммару Каддафі, прибув до Нігеру, у той час як лівійські повстанці далі збираються навколо одного з останніх опорних пунктів відстороненого від влади лідера.

За повідомленнями офіційних осіб, бронетехніка та машини прибули у місто Агадес, що на півночі Нігеру, у пізніх годинах у понеділок.

Місцеперебування самого Каддафі далі невідоме, і поки що неясно чи будь-хто з його родичів чи членів його уряду були серед осіб, які в’їхали в Нігер, чи можливо приєднаються до них згодом.

Тим часом, додаткові підрозділи повстанців приєдналися до бойовиків, які отаборолися у районі лівійського міста Бані-Валід напередодні встановленого на суботу терміну, до якого лояльні до Каддафі сили мають здатися.

Представники Національної перехідної ради повстанців ведуть переговори з племінними ватажками і вірними Каддафі силами у місті Бані-Валід, - одному зі трьох останніх бастіонів військ усуненого лівійського лідера.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG