Спеціальні потреби

На конференції в Парижі обмірковують питання допомоги Лівії


На конференції у Парижі з питань Лівії
На конференції у Парижі з питань Лівії

Представники тимчасової правлячої ради в Лівії разом з іноземними дипломатами намагаються знайти конкретні способи допомогти їх країні вийти з періоду багатомісячної боротьби з урядом Муаммара Каддафі.

У четвер на конференції у Парижі світові лідери обіцяли асигнувати 15 мільярдів доларів на фінансову та гуманітарну підтримку перехідного уряду Лівії. Група експертів з питань відбудови Лівії тепер обмірковує, як найкраще використати щойно звільнені кошти, що дотепер були заморожені в іноземних банках.

Тимчасом Туреччина наново відкрила своє посольство в Лівії після того, як інші країни – зокрема Росія і Румунія – визнали Національну перехідну раду Лівії «правлячим органом» країни.

Представник збройних сил Лівії заявив, що Каддафі живе у світі «ілюзій». Це була реакція на радіо-промову колишнього лідера, в якій він закликав своїх прихильників продовжувати боротьбу проти нової влади.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG