Спеціальні потреби

Лівійські повстанці готуються до наступу на останні опорні пункти прихильників Каддафі


Лівійські повстанці
Лівійські повстанці

Тисячі лівійців відзначають закінчення мусульманського священного місяця Рамадан на головній площі у Триполі. Тимчасові органи влади чинять тиск на сили, які віддані Муаммарау Каддафі в його рідному місті Сірт, щоб вони здалися.

Сили безпеки зайняли позиції навколо площі в столиці, включно з озброєними вартовими на дахах навколишніх будинків, коли кілька тисяч людей зібралися для спільної молитви, після чого радісно вигукували першого дня свята Ейд аль-Фітр.

Голова Тимчасової національної ради Мустафа Абдель Джаліль заявив у вівторок, що його сили розпочнуть збройні дії в місті Сірт, якщо прихильні Каддафі війська не закінчать переговорів і не здадуться до суботи, тобто наступного дня після триденного свята.

Сили повстанців кажуть, що вони готуються до вирішальної битви для здобуття контролю над останнім опорним пунктом прихильників Каддафі. Визначений на суботу термін стосується головно міста Сірт, але також опорних пунктів Бані Валід і південнолівійського міста Сабха.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG