Спеціальні потреби

У пошуках полковника Каддафі задіяний Північноатлантичний союз


Лівійські повстанці шукають Муаммара Каддафі
Лівійські повстанці шукають Муаммара Каддафі

За повідомленням Великобританії, НАТО допомагає лівійським повстанцям розшукати Муаммара Кадлафі та членів його режиму. Втім опозиція пропонує винагороду за його захоплення.

Міністр оборони Фокс сказав британському інформаційному агентству Sky News, що Альянс постачає повстанцям розвідувальну інформацію та забезпечує їх відповідним обладнанням для використання у їх пошуках Каддафі.

Опозиційні сили тепер твердять, що вони контролюють 90 відсотків країни. Проте місцезнаходження Каддафі далі невідоме. Американські офіційні особи вважають, що він далі перебуває у Лівії.

У середу, глава Національної перехідної ради Мустафа Абдель Джаліль сказав, що його опозиційне угруповання підтримує рішення місцевих бізнесменів запропонувати винагороду в понад півтора мільйона доларів за спіймання Каддафі в намаганнях прискорити його арешт.

Джаліль заявив, що він домагатиметься проведення судового процесу над Каддафі у Лівії, а не в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі. МКС обвинувачує полковника Каддафі у воєнних злочинах.

Тим часом, прем’єр-міністр Національної перехідної ради Махмуд Джібріл продовжує своє європейське турне, в надії отримати для лівійських повстанців мільярди доларів «заморожених грошей» Каддафі.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG