Спеціальні потреби

Лівійські повстанці поховали свого військового керівника


Командувач лівійських повстанських сил Абдель Фаттах Юнес
Командувач лівійських повстанських сил Абдель Фаттах Юнес

У повстанській столиці Лівії місті Бенгазі втримується напруження. На вулицях міста було чути спорадичну стрілянину, а повстанці готувалися до похорону свого убитого військового керівника.

Керівна рада повстанців повідомила, що її високопоставлений командир Абдель Фаттах Юнес і два його помічники були застрелені в четвер невідомими нападниками.

Голова Тимчасової національної ради Мустафа Абдель Джаліль заявив, що Юнес і його помічники – обидва в ранзі полковників – загинули перед прибуттям на слухання перед юридичним комітетом опозиції у «військовій справі». Він додав, що голова збройного загону, який застрелив чоловіків, був заарештований.

Джаліль не дав ясно зрозуміти, хто, на його думку, відповідальний за атаку. Він лише сказав, що повстанці дотримуватимуться триденної жалоби.

Повстанці заявили, що вони затримали Юнеса за підозрінням, що його родина, можливо, втримує зв’язки з близькими до Каддафі особами.

Юнес був міністром внутрішніх справ лівійського лідера Муаммара Каддафі і одним із його найближчих співробітників, перед тим, як зовсім несподівано перейшов на бік опозиції на початку повстання, яке розпочалося в лютому.

XS
SM
MD
LG