Спеціальні потреби

Міни – головна перешкода в просуванні повстанських сил у Лівії


Лівійські повстанці неподалік міста Адждабія
Лівійські повстанці неподалік міста Адждабія

Сили лівійської опозиції заявили, що закладені на вулицях міни в портовому місті Брега унеможливлюють перебрати повний контроль над містом, навіть після багатьох днів збройних сутичок із силами Муаммара Каддафі.

Командири повстанців заявили в понеділок, що вони прорвалися через лінії урядових військ і оточили більшість солдатів Каддафі.

В сутичках, які розпочалися минулого тижня, загинуло понад 40 людей по обох сторонах. Медичні джерела повідомили про смерть 24 людей і десятки поранених, однак представник лівійського уряду Мусса Ібрагім сказав, що бойовики опозиції втратили набагато більше своїх людей. Він додав, що урядові сили відбили наступ повстанців.

Газета «Лоса-Анджелес таймс», посилаючись на слова лікаря в контрольованому опозиційними силами місті Адждабія, повідомила, що понад половина втрат серед повстанських сил спричинена сотнями мін, закладеними силами Муаммара Каддафі.

Повстанці мають під своїм контролем більшість східної Лівії і деякі частини в західних районах.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG