Спеціальні потреби

Лівійські повстанці взяли під контроль міста поблизу столиці


Лівійські повстанці взяли під контроль міста поблизу столиці
Лівійські повстанці взяли під контроль міста поблизу столиці

Лівійські повстанці захопили два містечка, що на півдні від Тріполі. Перестрілка між повстанцями та урядовими військами тривала шість годин.

Тим часом на сході від Тріполі інша група повстанців понесла значні втрати в бою з прибічниками лідера Муаммара Каддафі.

Повстанці запевняють, що вони перебрали контроль в містах аль-Каваліш та Кікла, що в ста кілометрах від Тріполі. Наступне велике місто на їхньому шляху – Ґаріан. Саме через нього проходить головна дорога до лівійської столиці.

Опозиційні сили також просунулися вглиб на заході країни, дійшовши до міста Злітан. Сили лояльні до Каддафі зустріли там повстанців сильним артилерійським вогнем. За інформацією медиків, щонайменше 14 повстанців загинули, ще 30 отримали поранення.

Тим часом у Бенгазі - столиці лівійських повстанців, лідери опозиційної Національної перехідної ради зустрілися з високопоставленим китайським дипломатом. Китай занепокоєний ситуацією в Лівії та закликає сторони розв’язати конфлікт якнайшвидше.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG