Спеціальні потреби

Лівійський уряд: відбуваються переговори з опозицією


Лівійські повстанці в місті Місрата
Лівійські повстанці в місті Місрата

Представники уряду лівійського лідера Муаммара Каддафі кажуть, що відбуваються переговори з керівниками опозиції про закінчення чотиримісячного конфлікту. За повідомленням інформаційного агентства Ассошіейтед Пресс, заступник міністра закордонних справ Халед Каїм заявив у понеділок, що переговори відбуваються вже два місяці. Неясно, чи вони стосуються Тимчасової національної ради, яка представляє повстанців у міжнародній дипломатії.

Тимчасом генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен захищав місію альянсу в Лівії від час своїх відвідин Росії. Росія, як відомо, піддала критиці військові удари НАТО як такі, що виходять поза межі мандату НАТО.

Голова НАТО зробив таку заяву в понеділок у Сочі, де він мав розмови на тему Лівії з президентом Росії Дмитром Медведєвим і президентом Південно-Африканської Республіки Джейкобом Зумою.

Росія не голосувала в справі резолюції Ради Безпеки ООН у березні, яка дала НАТО мандат захищати цивільне населення в Лівії за допомогою збройних сил. Коли НАТО посилило повітряні удари на підтримку повстанських сил, Росія заявила, що НАТО перевищило цілі, визначені в резолюції Ради Безпеки ООН.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG