Спеціальні потреби

Натовські і британські лідери обмірковують операцію в Лівії


Пожежа в Триполі після рейду літаків НАТО
Пожежа в Триполі після рейду літаків НАТО

У середу генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен обмірковує операцію альянсу з британськими лідерами. Дещо раніше літаки НАТО уразили кілька об’єктів у Триполі.

Расмуссен має зустріч з прем’єр-міністром Великобританії Дейвидом Камероном і міністром закордонних справ Вільямом Гейґом у Лондоні.

Цього тижня головнокомандувач британських військово-морських сил остеріг, що британський флот, можливо, не зможе виконувати завдання більшого масштабу біля узбережжя Лівії без того, щоб не скоротити свою присутність в інших регіонах світу.

У вівторок, після короткої перерви, літаки НАТО завдали кілька ударів столиці Лівії. Очевидці кажуть, що вони чули потужні вибухи в центрі Триполі і бачили хмари диму.

Лівійські державні засоби масової інформації повідомили, що удари уразили цивільні об’єкти та що були повідомлення про жертви.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG