Спеціальні потреби

Міністри НАТО обговорюють військову операцію в Лівії


Міністри НАТО обговорюють військову операцію в Лівії

На своїй зустрічі сьогодні у Брюсселі міністри оборони країн-членів НАТО обговорюють ситуацію у Лівії, через день після того, як авіація Альянсу завдала найбільш інтенсивні повітряні удари по столиці Тріполі з часу початку коаліційної операції у березні.

Генеральний секретар НАТО Андерс Фоґ Расмуссен сказав, що міністри обговорюватимуть питання підготовки до майбутнього Лівії без Муаммара Каддафі, який, зазначив він, є частиною минулого країни.

Каддафі поклявся далі боротися. У промові, аудіозапис якої передався у вівторок по державному телебаченні, він заявив, що лівійський народ не має наміру здатися, і залишатиметься у своїй країні до самого кінця.

Втім, державний секретар США Гілларі Клінтон вирушає до Об’єднаних Арабських Еміратів, де у четвер Контактна група в справі Лівії, до складу якої входять 22 країни, матиме засідання, на якому обговорюватимуться шляхи допомоги лівійським повстанцям, які виступають проти Каддафі. Минулого місяця Група домовилася встановити фонд для постачання харчів, медикаментів та військової техніки повстанцям.


XS
SM
MD
LG