Спеціальні потреби

Авіація НАТО завдала ударів по столиці Лівії Триполі


Після повітряного удару сил НАТО на Триполі
Після повітряного удару сил НАТО на Триполі

За повідомленням очевидців, вибухи сталися неподалік житлового комплексу лівійськоко лідера Муаммара Каддафі. Після раптового денного удару авіації НАТО над будинками піднявся густий дим.

Тим часом тривають дипломатичні переговори Лівії та Росії. Президент Дмитро Медведєв невдовзі має зустрітися в Бенгазі з лідерами повстанців.

З метою покласти кінець конфлікту, до діалогу приєднався Пекін. Міністр закордонних справ Китаю розповів журналістам, що один з представників дипломатичної місії в Єгипті нещодавно зустрічався з представниками повстанців. Міністр закордонних справ Лівії прибув з візитом у Пекін, але про деталі поїздки не повідомляється.

В свою чергу в понеділок лівійським повстанцям вдалося зайняти місто Яфран. Опозиції допомогла авіація НАТО, яка знищила в околицях цього міста ключові військові об’єкти.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG