Спеціальні потреби

Лівійська опозиція і прихильники Каддафі ведуть переговори про перемир’я


Бійці перехідного уряду Лівії допомагають мешканцям Сірту покинути місто
Бійці перехідного уряду Лівії допомагають мешканцям Сірту покинути місто

Бійці тимчасового лівійського уряду ведуть переговори про перемир’я із представниками місцевої громади, яка підтримує Муаммара Каддафі у його рідному місті Сірт.

Представники Національної перехідної ради заявляють, що обидві сторони намагаються узгодити план, який дозволив би сім’ям безпечно покинути місто.

Представники чимчасового уряду країни також намагаються домовитися про припинення вогню із силами, які все ще підтримують колишнього лівійського диктатора. Сірт, одне з небагатьох міст, які все ще перебувають під контролем прихильників Каддафі.

Бійці Національної перехідної ради роздають продовольство і воду десяткам мирних жителів, які намагаються виїхати з міста. Серед біженців було затримано кількох людей, із списку прихильників Каддафі.

А тим часом у Нью-Йорку тимчасовий прем'єр-міністр Лівії попросив Раду Безпеки ООН скасувати решту санкцій проти його країни. Махмуд Джібріль зазначив, що такі санкції перешкоджають зусиллям тимчасового уряду у відбудові країни.

Рада Безпеки ООН вже розморозила 16 мільярдів доларів лівійських активів. Національна перехідна рада сподівається отримати доступ до більшої кількості коштів, які залишаються заблокованими.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG