Спеціальні потреби

Кожен п'ятий хотів би, щоб за наклеп саджали - результати опитування


Щоб за наклеп саджали хоче кожен 5-й
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:03 0:00
Direct link

South Sudanese refugees line up for food at the Tzaipi refugee camp in Adjumani, 471 km (293 miles) north of Uganda's capital Kampala.

20 відсотків людей, які проголосували на нашому веб сайті, відповіли ТАК. Переважна більшість, 77 відсотків опитаних, висловилися проти. 3 відсотки, вибрали варіант "Не Знаю".

Більшість критиків погоджуюються, що така норма остаточно підірве основи свободи слова в України і, зважаючи на корупційність української судової системи, дасть можливість владі позбавлятися від незручних для неї журналістів
Прийняття Верховною Радою України у першому читанні законопроекту, що встановлює кримінальну відповідальність за наклеп, викликало значний резонанс в українському суспільстві.

Проти такої норми в унісон виступили українські видання. Критично щодо такої ініціативи висловлюються експерти на Заході. Відкликати законопроект вимагають політики з різних політичних таборів, включаючи однопартійців регіонала Журавського - автора скандального документу.

Більшість критиків погоджуюються, що така норма остаточно підірве основи свободи слова в України і, зважаючи на корупційність української судової системи, дасть можливість владі позбавлятися від незручних для неї журналістів.

У рамках нашої традиційної рубрики Тема Тижня ми запитали Вас наших глядачів, Чи повинні журналісти нести кримінальну відповідальність за наклеп?

20 відсотків людей, які проголосували на нашому веб сайті, відповіли ТАК. Переважна більшість, 77 відсотків опитаних, висловилися проти. 3 відсотки, вибрали варіант "Не Знаю".

Беріть участь у голосуванні та діліться з нами своїми міркуваннями. Також запрошуємо до дискусії на сторінці «Голосу Америки» у мережі Facebook. Результати опитування та найцікавіші коментарі будуть оголошені у недільному випуску програми Час-Time.
XS
SM
MD
LG