Спеціальні потреби

У Білому домі проголосили червень місяцем ЛГБТК+ гордості, звернули увагу на просування прав людини у світі


На фото: президент США Джо Байден
На фото: президент США Джо Байден

Президент США Джо Байден оголосив червень 2021 місяцем гордості спільноти ЛГБТК+. Відповідна заява розміщена на сайті Білого дому.

Заява вказала на історичні віхи поступу руху за рівноправ'я ЛГБТК+, поступ та виклики перед урядом США щодо захисту ЛГБТК+ осіб, та ін.

"У цей місяць гордості, ми підтверджуємо наше забов'язання підтримувати гідність усіх людей, та посвятити себе захисту найбільш вразливих серед нас", - відзначає заява.

У 2019-му році Джо Байден заявив, що із з дитинства з симпатією ставився до одностатевих пар. За його словами, одного разу, коли він та його батько стали свідками поцілунку двох чоловіків, як розповідав Байден, його батько пояснив, що йому, що чоловіки просто люблять один одного.

На сайті Білого дому також розміщено огляд заходів адміністрації Байдена-Гарріс щодо просуваня прав ЛГБТК+ у США та світі.

"Президент Байден наказав усім урядовим установам, які працюють за межами США переконатись у тому, що дипломатія та міжнародна допомога США просувають та захищають права людини ЛГБТК+ осіб. Його Меморандум постановив, що “політикою США буде прагнення покінчити із насильством та дискримінацією на основі сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності або вираження, та подавати приклад у справі просування прав людини ЛГБТК+ осіб у всьому світі", - відзначає сайт Білого дому.

Як відзначає доповідь Держдепартаменту США щодо становища прав людини в Україні, у 2020-му році в Україні спостерігалося "суспільне насильство проти ЛГБТ осіб, яке часто походило від членів насильницьких радикальних груп, а влада часто не розслідувала такі випадки адекватно і не притягувала винних до відповідальності".

Дивіться також: Чого можна досягнути у відносинах Заходу із чинною владою Росії? – Думки аналітиків

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG