Спеціальні потреби

Саад Гарірі повернувся до Лівану з міжнародних нарад


Виконуючий обов’язки прем’єр-міністра Лівану Саад Гарірі
Виконуючий обов’язки прем’єр-міністра Лівану Саад Гарірі

Прем’єр-міністр Лівану Саад Гарірі повернувся в Бейрут після нарад з лідерами США, Франції і Туреччини в справі розпаду його уряду.

Гарірі повернувся до країни в п’ятницю, через два дні після того, як законодавці з руху Гезболла та їх союзники подали у відставку, щоб таким чином запротестувати проти підтримуваного ООН розслідування у справі вбивства його батька, колишнього прем’єр-міністра Рафіка Гарірі.

У повідомленнях ЗМІ говориться, що звинувачення у відповідальності за вбивство, за всіма ознаками, буде висунуто членам Гезболли. Однак Гезболла заперечує будь-яку причетність до вбивства.

Прем’єр-міністр Гарірі мав зустріч з президентом Обамою у Вашингтоні в середу, в час, коли 11 опозиційних членів його 30-членного уряду подали у відставку.

У понеділок президент Лівану Мішель Сулейман розпочне наради з парламентськими блоками у справі призначення нового прем’єра. У четвер він попросив Гарірі, щоб той залишився на посаді до часу сформування нового кабінету.

Тимчасом члени шиїтської міліції заявили в четвер, що кандидатура Гарірі на прем’єр-міністра – який є лідером ліванських сунітів – неприйнятна.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG