Спеціальні потреби

Міністр закордонних справ Латвії: необхідно розуміти механізм втручання Росії у виборчий процес


Літаки НАТО над Балтією
Літаки НАТО над Балтією

Під час зустрічі північноєвропейських і балтійських лідерів цього тижня в Лондоні міністр закордонних справ Латвії Едґарс Ринкевічс закликав Сполучені Штати зосередити свою увагу на тактиці втручання росіян у вибори.

Дуже важливим для всіх союзників США, сказав він, є розуміти механізм того, як кібератаку використовувати як інформаційну зброю для впливу на думки людей. Він сказав про це у зверненні до Конгресу США, щоб подвоїти масштаби розслідування російського втручання в американські вибори.

Ринкевічус покликався на проведене НАТО розслідування про вплив кампаній у Латвії і Естонії, які вказують, що російськомовні твіти, що висловлюють антинатовські настрої в обох країнах, відповідно в п’ять і дев’ять разів, найімовірніше походять від ботів.

Всі закони у цій сфері повинні бути розглянуті», сказав він.

Північноєвропейсько-балтійську зустріч у Лондоні запропонував британський міністр Борис Джонсон, який заперечив повідомлення, що дійсною причиною цього форуму було заручитися підтримкою для Великобританії з боку найбільш прихильних країн ЄС у час переговорів про Brexit.

Дивіться також: З Батьківщиною у серці: жінок Північної Кароліни об'єднав спільний біль за Україну

З Батьківщиною у серці: жінок Північної Кароліни об'єднав спільний біль за Україну. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:24 0:00

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG