Спеціальні потреби

Ленс Армстронґ «зізнався» у вживанні допінгу


Знаменитий американський велосипедист, багаторазовий чемпіон Ленс Армстронґ особисто вибачився перед співробітниками благодійної організації, яка жертвує гроші на боротьбу з раком, за те, що висунуті проти нього звинувачення у вживанні допінгових препаратів кинули на неї тінь.

Семиразовий переможець «Тур де Франс», який переміг у власній боротьбі з раком, заснував благодійну організацію Lifestrong Foundation зі штаб-квартирою в місті Остін, штат Техас.

За словами очевидців, Армстронґ ледве стримував сльози, висловлюючи свої щирі вибачення. Одначе, він безпосередньо не коментував звинувачення у використанні заборонених препаратів.

Армстронґ відвідав цю благодійну організацію по дорозі до телестудії, де він записав інтерв'ю з відомою телеведучою Опрою Вінфрі. За повідомленням, в ході інтерв’ю він зізнався у вживанні заборонених препаратів і говорив про звинувачення, висунуті проти нього в наданні неправдивих свідчень.

Ні Армстронґ, ні Вінфрі не подали деталей їх розмови, яка транслюватиметься у четвер.

За всю свою кар'єру Армстронґ жодного разу не був викритий у вживанні допінгу, проте в результаті розслідування, проведеного антидопінговим агентством, було встановлено, що він був замішаний в досить складній і витонченій програмі, в якій були задіяні незаконні препарати. Цілий ряд інших велосипедистів дали свідчення проти Армстронґа.

Міжнародний союз велоспорту позбавив Армстронґа всіх семи титулів переможця «Тур де Франс» і права брати участь у змаганнях довічно.
XS
SM
MD
LG