Спеціальні потреби

Американський сенатор звинуватив ВООЗ у "допомозі Китаю приховати" масштаб пандемії


Сенатор-республіканець від штату Флорида Рік Скотт закликав Конгрес розпочати розслідування проти Світової організації охорони здоровя відносно її відповіді на пандемію коронавірусу, звинувативши ВООЗ у «допомозі Китаю приховати» повний масштаб розповсюдження хвороби. Про це пише видання The Hill.

Скотт звинуватив ВООЗ у розповсюдженні китайської пропаганди, цитуючи схвальні повідомлення організації про дії китайського уряду щодо коронавірусу

Давній критик Китаю, Скотт висловив своє занепокоєння щодо відносин ВООЗ та Пекіну та сказав, що міжнародна організація не спромоглась отримати адекватну інформацію від Китаю для міжнародної громадськості.

«Місія ВООЗ – це надати світові інформацію про стан здоровя громадськості для того, щоб кожна країна світу змогла прийняти найкраще рішення для безпеки своїх громадян. Коли йдеться про коронавірус, ВООЗ провалила свою місію. Вони повинні відповісти за свою роль у розповсюдженні неправдивої інформації та допомозі комуністичному Китаю приховати пандемію», - йдеться в офіційній заяві сенатора.

Скотт звинуватив ВООЗ у розповсюдженні китайської пропаганди, цитуючи повідомлення ВООЗ, в яких організація схвально говорить про дії китайського уряду щодо коронавірусу.

«Ми знаємо, що комуністичний Китай бреше, скільки у них випадків зараження та смертей, що вони знали, та коли вони це знали. А ВООЗ ніколи не розслідувала цю справу. Щойно Конгрес повернеться з відпустки, ми повинні провести слухання, а також повномасштабне розслідування, щоб переглянути, чи повинні американські платники податків кожного року витрачати мільйони доларів для фінансування організації, яка повністю повторила пропаганду комуністичної партії Китаю», - заявив сенатор Скотт.

На прохання The Hill прокоментувати заяви сенатора Скотта ВООЗ не відповіла.

Дивіться також: Як ліки від малярії працюють проти коронавірусу та які ще медичні препарати випробовують сьогодні?

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG