Спеціальні потреби

Заступниця держсекретаря Карен Донфрід у Києві, "щоб почути від українців, як США можуть підтримати Україну"


Візит заступниці держсекретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід до Києва, 1 листопада 2022. Фото: Twitter, US Ambassador Bridget Brink @USAmbKyiv
Візит заступниці держсекретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід до Києва, 1 листопада 2022. Фото: Twitter, US Ambassador Bridget Brink @USAmbKyiv

Заступниця держсекретаря США у справах Європи та Євразії Карен Донфрід перебуває з візитом в Україні 1 та 2 листопада. Мета поїздки - "підкреслити непохитну та постійну підтримку США України, яка захищає свою свободу та територіальну цілісність від жорстокої війни Росії", йдеться у повідомленні Державного департаменту США.

Перебуваючи в Києві, Донфрід зустрінеться із представниками Офісу президента України та МЗС, щоб обговорити поточні зусилля Вашингтона "з надання допомоги у сфері безпеки та енергетичної підтримки, а також допомоги в реформуванні та відбудові України".

"Попри нові російські удари по критичній інфраструктурі, я привітала заступницю держсекретаря Карен Донфрід у Києві, щоб вона могла почути від українців, як США можуть підтримати Україну в той час, як вона відбудовується та звільняє території в умовах триваючих обстрілів", - написала у Twitter посолка США в Україні Бріджит Брінк.

За планом, Донфрід також зустрінеться із представниками посольства США в Києві, "чия служба за надзвичайних обставин є прикладом найкращих традицій дипломатичної служби США".

Крім того, високопосадовиця Держдепу "послухає думки лідерів громадянського суспільства України" про те, як Вашингтон та партнери можуть "продовжувати допомагати українському народу досягти своїх прагнень і розкрити потенціал своєї країни".

Відео - найголовніше

XS
SM
MD
LG