Спеціальні потреби

Опитування: більшість американців підтримують загальнонаціональну самоізоляцію протягом 2 тижнів


Чоловікі у масці на вулиці Нью-Йорка
Чоловікі у масці на вулиці Нью-Йорка

Результати опитування проведеного у США NPR/Ipsos вказують, що 59% американців готові підтримати обов'язкову загальонаціональну самоізоляцію протягом 2 тижнів заради припинення поширення коронавірусу.

"Дві третини американців заявили, що вони вважають, що США долають пандемію гірше, ніж інші країни, і більшість американців хоче, щоб федеральний уряд вдався до широких заходів заради уповільнення вірусу. Американці хочуть, що влада взяла на себе більшу роль у рішеннях щодо відкриття шкіл та бізнесів", - відзначає NRP.

За даними опитування, 85% підтримують безплатне тестування на коронавірус, 83% - федеральне фінансування виробництва захисного спорядження та тестів, 83% - виступають за те, щоб уряд забезпечив доступ усіх американців до вакцини проти коронавірусу щойно вона стане доступною, 76% - виступають за закони на рівні штатів, які б зробили носіння масок обов'язковим, 59% - виступають за закриття на ріні штатів усіх ресторанів та бізнесів, які не маю критичної важливості.

За даними університету Джонса Хопкінса, станом на 4-те серпня у США загалом діагностовано понад 4 мільйони 740 тисяч випадків захворювання та понад 156 000 смертей пов'язаних із хворобою.

Дивіться також: Масивну лобістську кампанію розгорнуло у Вашингтоні керівництво проекту «Північний потік-2»

XS
SM
MD
LG