Спеціальні потреби

Співробітникам енергетичних компаній у США може довестись ночувати на робочому місці


На фото: завод по виробництву газових труб у Техасі
На фото: завод по виробництву газових труб у Техасі

Компанії у США, які виробляють електрику, розробляють плани на випадок надзвичайної ситуації перевести працівників жити на елестростанціях, аби забезпечити безперебійне постачання електрики в країні.

Енергетичні компанії наразі запасаються спальними місцями для таких працівників, ковдрами, харчами.

Компанії вже або сформували групи здорових працівників першої необхідності, або планують це зробити


“Увага зосереджуватиметься на таких речах як постачання світла та газу", - розповів Скот Ааронсон, віце-президент з питань безпеки та готовності в Інституту Електрики ім.Едісона (EEI), найбільшої асоціації в індустрії електропостачання у США. Ааронсон повідомив, що деякі “компанії вже або сформували групи здорових працівників першої необхідності, або планують це зробити”.

Департамент праці США закликає власників бізнесу продовжити платити своїм працівникам, незалежно від того, чи можуть вони працювати. Всім роботодавцям (крім найбільших компаній країни) уряд обіцяє компенсувати збитки внаслідок оплати лікарняних відпусток своїм працівникам.

Адміністрація малого бізнесу США анонсувала про намір виділити 50 мільярдів доларів на позики внаслідок економічного лиха. Ці кошти стануть доступними для малого бізнесу у зв'язку з пандемією коронавірусу.

Втім, оглядачі зауважують, що малі компанії зможуть отримати цю допомогу щонайменше через місяць через бюрократичні процедури та велику кількість запитів на позики.

Дивіться також: Українці у світі досі намагаються повернутись до Україні і стикаються з складнощами

XS
SM
MD
LG