Спеціальні потреби

Батьків у США просять серйозно поставитись до карантину і не дозволяти дітям гратись разом


Дітей у каліфорнійській школі вчать правильно мити руки. 13 березня 2020 (AP Photo/Rich Pedroncelli)
Дітей у каліфорнійській школі вчать правильно мити руки. 13 березня 2020 (AP Photo/Rich Pedroncelli)

Американських батьків закликають серйозно поставитись до карантину і не дозволяти дітям відвідувати гральні майданчики та ігрові кімнати разом з іншими дітьми.

"Існують свідчення того, що коронавіруси можуть жити на пластмасових чи металевих поверхнях до дев'яти днів", - каже лікар Асаф Біттон, керівник лабораторії, що працює при лікарні Брікгем та школі громадського здоров'я Гарварда. Він пояснює, що закриття шкіл через карантин - не те саме, що закриття шкіл через негоду.

Раніше американський Центр із контролю та запобігання хвороб закликав американців вдаватись до практики "соціального дистанціюваня", тобто зберігати дистанцію у 2 метри між людьми у громадських місцях та взагалі уникати скупчень людей. Це включає заклади громадського харчування, транспорт, зокрема, таксі.

Ця практика також має стосуватись дітей, радять лікарі. А це означає, що батькам не варто збирати дітей з різних родин під одним дахом або возити їх у кіно чи в ігрову кімнату.

Як свідчить статистика, діти не є у групі ризику смерті від COVID-19, але вони можуть переносити хворобу. Крім того, часто симптоми коронавірусу можуть не проявлятись одразу або нагадувати у дітей звичайну застуду.

Натомість лікарі радять проводити з дітьми більше часу на вулиці, гуляти, кататись на велосипеді або грати в активні ігри без використання спільного спортивного спорядження (як-то м'яч), на поверхні якого можуть жити віруси.

Дивіться також: Карантин через коронавірус та дистанційне навчання – американський досвід. Відео

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG