Спеціальні потреби

У США четвертий день поспіль - понад 900 смертей від коронавірусу, всі дискутують про маски та школи


Тестування медпрацівників на антитіла до коронавірусу у штаті Аризона
Тестування медпрацівників на антитіла до коронавірусу у штаті Аризона

У п'ятницю у США другий день поспіль фіксували понад 70 000 нових випадків захворювання на коронавірус. П'ятниця також стала четвертим поспіль днем, коли у країні фіксувалось понад 900 смертей внаслідок зараження коронавірусом.

У штатах Техас та Арканзас у п'ятницю зареєстрували найбільші показники смертності, тоді як Канзас, Огайо, Північна Дакота та Пуерто Ріко демонструють найвищі показники нових захворювань.

Лише в одному окрузі штату Техас, Nueces у суботу виявили 85 немовлят віком до 1 року, заражених коронавірусом. А в місцевій в'язниці Північного Техасу, де утримується близько 1800 вязнів, коронавірус підтвердили у 1000 з них.

У питанні масок Дональд Трамп заявив, що не вірить в імплементацію обов'язкового носіння масок на національному рівні, хоча вважає носіння масок правильним

Наразі американське суспільство розділилось щодо двох питань: чи обов'язково носити маски у громадських місцях, та чи варто відновлювати навчання у школах.

Губернатор штату Джорджія подав судовий позов проти мерки Атланти за те, що вона оголосила обов'язкове носіння масок у громадських місцях.

Мерка Чикаго Лорі Лайтфут оголосила план, який передбачає інструкції для третього найбільшого в країні шкільного округу щодо персонального та віддаленого навчання, тоді як самі вчителі і їхня профспілка вимагають дистанційного навчання.

Губернатор одного з найбільш густонаселених штатів, Каліфорнії у п'ятницю заявив, що школи буде дозволено відкрити лише тим районам, де ситуація щодо заражень коронавірусом не погіршуватиметься впродовж 14-ти днів. Наразі у більшості районів штату кількість нових випадків коронавірусу зростає.

ПОЗИЦІЯ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА

Президент Дональд Трамп закликає американців повернутись до нормального навчання, наголошуючи на необхідності відновити економіку країни. У Білому домі переконують, що дітям для їхнього розвитку краще бути у школі, крім того це дозволить батькам повернутись на роботу.

Президент Дональд Трамп та міністр освіти США Бетсі Девос заявляють про намір скоротити фінансування шкіл, які не відновлять навчальний процес з вересня цього року.

Конгресмени закликали міністерку освіти Девос до 31 липня надати Палаті представників США деталі щодо планів скорочення фінансування освіти.

У питанні масок Дональд Трамп заявив, що не вірить в імплементацію обов'язкового носіння масок на національному рівні, хоча вважає носіння масок правильним. Про це він заявив в інтерв'ю каналу Fox News.

Тим часом головний імунолог країни доктор Ентоні Фаучі закликає політичних лідерів США “наполегливо, наскільки це можливо, зобов'язати громадян носити захисні маски”.

Дивіться також: 25 років найстрашнішої трагедії в Європі з часів Другої Світової. Маловідома сторінка історії Сребрениці

XS
SM
MD
LG