Спеціальні потреби

Південна Корея відкинула пропозицію КНДР про переговори


Американський дипломат Стівен Босворт у Південній Кореї
Американський дипломат Стівен Босворт у Південній Кореї

Південна Корея відкинула нову пропозицію з боку Північної Кореї щодо безумовних переговорів як несерйозну і повторила, щоб Пхеньян діями підтримав свої слова.

Однак зусилля врегулювати кризу продовжувались у четвер в Пекіні, де американський дипломат Стівен Босворт мав зустріч із заступником міністра закордонних справ Чжан Чжіцзюнем і китайським посланником на шестисторонні переговори Ву Давеєм перед тим як відбути до Японії. Китайський міністр закордонних справ Ян Цзечі також обговорював це питання у Вашингтоні з державним секретарем Гілларі Клінтон.

Пропозиція Північної Кореї з’явилася в середу в офіційних засобах масової інформації. В ній використалась найбільш примирлива мова з часу, коли 23 листопада Північна Корея обстріляла південнокорейський острів. Північна Корея заявила, що вона «ввічливо пропонує» переговори на різні питання і що вона «готова зустрілися з будь ким, в будь-який час і будь-де».

Проте південнокорейське Міністерство з питань об’єднання заявило в четвер, що Північна Корея робила подібні заявив для пропагандистських цілей у минулому і що ця пропозиція не була навіть зроблена у відповідному форматі. Південнокорейська представниця заявила, що Північна Корея повинна дотримуватись зобов’язань, зроблених у 2005 році в справі відмови від ядерної зброї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG