Спеціальні потреби

Південна Корея відкинула пропозицію КНДР про переговори


Американський дипломат Стівен Босворт у Південній Кореї
Американський дипломат Стівен Босворт у Південній Кореї

Південна Корея відкинула нову пропозицію з боку Північної Кореї щодо безумовних переговорів як несерйозну і повторила, щоб Пхеньян діями підтримав свої слова.

Однак зусилля врегулювати кризу продовжувались у четвер в Пекіні, де американський дипломат Стівен Босворт мав зустріч із заступником міністра закордонних справ Чжан Чжіцзюнем і китайським посланником на шестисторонні переговори Ву Давеєм перед тим як відбути до Японії. Китайський міністр закордонних справ Ян Цзечі також обговорював це питання у Вашингтоні з державним секретарем Гілларі Клінтон.

Пропозиція Північної Кореї з’явилася в середу в офіційних засобах масової інформації. В ній використалась найбільш примирлива мова з часу, коли 23 листопада Північна Корея обстріляла південнокорейський острів. Північна Корея заявила, що вона «ввічливо пропонує» переговори на різні питання і що вона «готова зустрілися з будь ким, в будь-який час і будь-де».

Проте південнокорейське Міністерство з питань об’єднання заявило в четвер, що Північна Корея робила подібні заявив для пропагандистських цілей у минулому і що ця пропозиція не була навіть зроблена у відповідному форматі. Південнокорейська представниця заявила, що Північна Корея повинна дотримуватись зобов’язань, зроблених у 2005 році в справі відмови від ядерної зброї.

Відео - найголовніше

Чотири уроки війни. Думки західних аналітиків. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:06:20 0:00
XS
SM
MD
LG