Спеціальні потреби

КНДР і Південна Корея обмінюються звинуваченнями з приводу інциденту в Жовтому морі


Позиції артилерії КНДР у західному районі кордону з Південною Кореєю
Позиції артилерії КНДР у західному районі кордону з Південною Кореєю

У четвер Північна і Південна Кореї обмінялися звинуваченнями. День раніше артилерійська перестрілка у водах неподалік кордону у Жовтому морі спричинила загострення напруження між обома державами.

У заяві, оприлюднений офіційними агентством новин, Північна Корея рішуче заперечила звинувачення з боку Південної Кореї, що вона вистрелила кілька артилерійських снарядів, що викликало подібну реакцію з боку Південної Кореї. Як сказано, південні корейці були збентежені з приводу вибухів під час будівельних робіт неподалік кордону.

Південнокорейські офіційні особи відповіли, що не може бути сумніву, що північні корейці вистрелили снаряди в напрямку Південної Кореї і відкинули ці твердження як типові для країни, що рутинно заперечує свої провокаційні дії.

Звертаючись у четвер до репортерів у Сеулі, генеральний секретар ООН Пан Гі Мун висловив занепокоєння і сказав, що йому прикро з приводу артилерійської перестрілки. Він сказав, що інцидент вказує на те, що ситуація на Корейському півострові залишається нестабільною.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG