Спеціальні потреби

Активісти з Південної Кореї висилають повітряні кулі до КНДР


Повітряні кулі, що їх висилають з Південної Кореї
Повітряні кулі, що їх висилають з Південної Кореї

Чотири групи колишніх біженців з Північної Кореї запустили в п’ятницю повітряні кулі із закусками та іншими речами у напрямку Північної Кореї.

Народний фронт визволення Північної Кореї заявив, що приєднався до трьох інших організацій у висилці повітряних куль з недалекого портового міста Інчхон.

Корейці, які колись утекли з КНДР, кажуть, що вони навантажили різні закуски, компактні диски та інформаційні матеріали на 20 великих повітряних куль.

У минулому Північна Корея піддала гострій критиці запуски повітряних куль, погрожуючи у відповідь за такі дії артилерійським обстрілом території Південної Кореї. Вона назвала такі дії навмисними провокаціями з боку Сеула, які можуть загрожувати війною.

Тимчасом наступного тижня до Північної Кореї має надійти окремий транспорт допомоги з Південної Кореї. Міністерство Південної Кореї з питань об’єднання заявило в п’ятницю, що воно дозволило групі цивільних надіслати до КНДР 180 тон борошна. Це перший такий транспорт з часу смерті колишнього лідера Кім Чен Іра.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG