Спеціальні потреби

Китайський представник мав зустріч з лідером КНДР


Китайський радник зустрічається з лідером КНДР Кім Чен Іром
Китайський радник зустрічається з лідером КНДР Кім Чен Іром

Китайські офіційні засоби масової інформації повідомили, що високопоставлений дипломат мав «відкриті й вичерпні» розмови з північнокорейським лідером Кім Чен Іром.

У короткому повідомленні зі столиці Північної Кореї агентство Сіньхуа заявило, що Кім Чен Ір і китайський державний радник Дай Бін Го «досягли консенсусу про двосторонні відносини і становище на Корейському півострові».

Повідомлення агентства Сіньхуа надійшло серед дедалі більшого тиску на Китай, щоб він стримував свого північнокорейського союзника. Голова Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил США Майк Маллен відновив цей заклик у четвер в Токіо, де він закликав Японію разом із Сполученими Штатами і Південною Кореєю ставити опір будь-якій майбутній агресії з боку Північної Кореї.

Маллен був у Токіо для розмов зі своїм японським колегою і міністром оборони Тосімі Кітазавою. День раніше, в розмові з південнокорейськими офіційними особами, він висловив надію, що Японія візьме участь у плануванні та військових навчаннях, щоб дати відповідь на будь-яку нову атаку з боку Північної Кореї.

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG