Спеціальні потреби

У Пекіні розпочалися переговори стосовно ядерної програми КНДР


Представник КНДР Лі Йонг-Хо (ліворуч) і його південнокорейський колега Ві Сонг-Лак зустрічаються у Пекіні
Представник КНДР Лі Йонг-Хо (ліворуч) і його південнокорейський колега Ві Сонг-Лак зустрічаються у Пекіні

У середу у Пекіні представники Південної і Північної Кореї на ядерних переговорах розпочали свій черговий за два місяці раунд розмов.

Представник Південної Кореї Ві Сонг-Лак і повноважений КНДР Лі Йонг Хо зустрілися в приміщенні приватного клубу в центрі Пекіна для обговорення умов відновлення шестисторонніх переговорів в справі демонтажу ядерних програм Північної Кореї.

Під час перерви, Ві повідомив, що дискусії проходять добре. Він зазначив, що сторони обговорили чимало питань, проте він не може прогнозувати результатів пополудневої сесії.

Південнокорейські чиновники сказали у вівторок, що Ві вимагатиме обіцянки від КНДР, що вона виконає висунуті Сеулом передумови для поновлення переговорів.

Північна Корея, яка припиниила свою участь у переговорах у 2009 році, домагається, за підтримки Китаю, відновлення переговорів без передумов

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

XS
SM
MD
LG