Спеціальні потреби

Україна піднялась на 5 сходинок світового рейтингу конкурентоздатності


У порівнянні до минулого року, Україна покращила свою позицію у рейтингу світової конкурентоспроможності, що складає швейцарська бізнес-школа IMD.

Україна посідає 54-те місце в рейтингу, що на 5 сходинок вище за минулорічний показник.

Складаючи цьогорічний рейтинг, аналітики відзначили такі переваги України як освічена робоча сила, але вказали на низку викликів, що стоять перед країною.

Серед них у IMD наголосили на досягненні миру та реінтеграціі Донбасу, реформі політичної, правової, судової систем; наближенні до ЄС; розвитку інфраструктури; збільшенні доходів та заощаджень домогосподарств.

Провідну позицію рейтингу посів Сінгапур, випередивши США як найбільш конкурентоспроможна економіка світу.

США помінялись місцями в рейтингу з Сінгапуром цього року і стали на третій позиції. Автори рейтингу пояснюють провідне місце Сінгапуру просуванням в сфері технологій, наявністю освіченої робочої сили, легкістю створення нового бізнесу. Водночас, у США сподівання, на ефект від сприятливої податкової політики Трампа, послабились, наголошують дослідники.

Дивіться також: США допомагають українцям перевезти радіоактивні відходи з-під Києва

США допомагають українцям перевезти радіоактивні відходи з-під Києва. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:33 0:00

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG