Спеціальні потреби

Конгресмен назвав Росію "паперовим тигром" на слуханнях про конфлікти в Україні, Грузії та Молдові


Адам Кінзінгер
Адам Кінзінгер

"В конфліктах в Україні, Молдові. Грузії є один спільний знаменник – Росія", наголосив конгресмен-республіканець Адам Кінзінгер виступаючи зі вступним словом на слуханнях Комітету Конгресу США з міжнародних справ на тему "Заморожені конфлікти Путіна та конфлікт в Україні", що відбулись у середу.

Вони добре йдуть до цегляної стіни, але потім зупиняються, бо не здатні її пробити
Конгресмен Кінзінгер про Росію

Конгресмен відзначив, що у військовій площині Росія відступає перед США і перед Туреччиною, і назвав Росію "паперовим тигром". "У військовій площині, коли США протистоять Росії – ті замовкають, коли Туреччина протистоїть Росії,чесно кажучи, вони стихають. Вони добре йдуть до цегляної стіни, але потім зупиняються, бо не здатні її пробити". Конгресмен закликав США та європейських партнерів допомогти Україні у протистоянні Кремлю.

До єдності позиції щодо стримування агресії Росії конгресменів як від Демократичної, так і від Республіканської партій, закликав і колишній посол США при ОБСЄ Ден Беєр, який виступив в якості співдоповідача під час слухань.

"Члени цього комітету по-різному проголосували з імпічменту. Вони не мають займати різні позиції із загроз для національної безпеки", - зауважив він.

Беєр закликав США "залишатись відданим партнером України у її намаганнях побудувати більш потужну систему верховенства права та впровадити реформи, які український народ вважає обов'язковими для досягнення кращого майбутнього для їх дітей".

Ще один доповідач – Директор Міжнародного республіканського інституту США Стівен Нікс заявив конгресменам, що США мають зосередитись на трьох пріоритетах в стримуванні дії Росії в Україні:

 • Економічні санкції. "Ми переконані, економічні санкції мають бажаний вплив, - говорить аналітик. - Ми виступаємо не лише за їх продовження, але і розширення санкцій до відновлення територіального суверенітету України".
 • Робота пунктів пропуску. На думку Нікса, те що мільйони осіб проходять через пункти пропусків між Україною та ОРДЛО за пенсіями, для відновлення документів, означає, що люди хочуть зберегти свій зв'язок з Україною
 • Збільшення інформування про життя в Україні для мешканців окупованих територій та подолання дезінформації.

Дивіться також: Студія Вашингтон. Українських ветеранів прийняли у Конгресі США

Студія Вашингтон. Українських ветеранів прийняли у Конгресі США
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:00 0:00

 • 16x9 Image

  Оксана Бедратенко

  Вебредакторка, журналістка, економічна оглядачка Української служби Голосу Америки. Висвітлюю теми міжнародних санкцій, економіки воєнного часу, світові тенденції на ринках нафти та газу, новини фінансової сфери. Пояснюю просто складні теми міжнародних відносин, економіки США, України та світу, як в розлогих статтях, так і в коротких графічних відео.

Відео - найголовніше

Recommended

 • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

  Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG