Спеціальні потреби

Позитив для України знайшли у бійці на суді щодо лідера "Добровольчого руху ОУН"


У державі, контрольованій крайніми націоналістами, ми не побачили би наступу поліції на крайніх націоналістів

Події у суді, де розглядається справа лідера "Добровольчого руху ОУН" Коханівського, свідчать про те, що крайні націоналісти не контролюють владу в Україні. Про це заявив Александр Кларксон, політолог-міжнародник, викладач Королівського коледжу у Лондоні.

"У державі, контрольованій крайніми націоналістами, ми не побачили б наступу поліції на крайніх націоналістів", - твітує Кларксон.

"Поліція відповіла" на дії націоналістів, також відзначив Кларксон.

Звинувачення у злитті української влади із крайньоправими політичними силами та озброєними угрупуваннями часто лунають на адресу України з боку контрольованих Кремлем ЗМІ.

Раніше активісти зірвали засідання суду щодо обрання запобіжного заходу для лідера "Добровольчого руху ОУН" Миколи Коханівського та розгромили приміщення суду

Як повідомляється, активісти зірвали засідання суду щодо обрання запобіжного заходу для лідера "Добровольчого руху ОУН" Миколи Коханівського та розгромили приміщення суду. Правоохоронцям довелося застосувати силу.

Пізніше Національна поліція повідомила, що шістьом затриманим під час подій у Святошинському районному суді оголосили про підозру. Також повідомляється, що кілька народних депутатів готові взяти Коханівського на поруки.

Дивіться також: Майже всі великі автовиробники у США запускають власні моделі машин на електричній тязі

Майже всі великі автовиробники у США запускають власні моделі машин на електричній тязі. Відео
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:35 0:00

XS
SM
MD
LG