Спеціальні потреби

Кличко змусив керівника USAID пишатися своєю роботою


(USAID) Марк Грін
(USAID) Марк Грін

"Найкращий спосіб протистояти Путіну – це успіх України і допомога українцям в досягненні демократії і волі", - наголосив адміністратор Агентства міжнародного розвитку США (USAID) Марк Грін виступаючи на слуханнях комітету Палати представників Конгресу США з закордонних справ, де обговорювались плани скоротити на 33 відсотки бюджет Агентства міжнародного розвитку США (USAID) на 2019 бюджетний рік.

Конгресменів непокоїло те, як скорочення вплинуть на зусилля США з підтримки боротьби проти тероризму та епідемій в світі.

Грін, відповідаючи на питання конгресменів, вказав на програми підтримки демократії в Україні як можливу модель співпраці в Східній Європі.

Він також відзначив необхідність підтримки незалежної журналістики для того, щоб протистояти російській пропаганді. Незалежність в сфері енергетики та диверсифікація енергопостачання є важливими для незалежності країн регіону, переконаний Грін.

Я слухав Кличка і був надзвичайно гордим що робота USAID підтримує людей по всьому світові, таких як він, лідерів руху Євромайдану, які прагнуть свободи і підзвітності керівництва перед людьми
Марк Грін

В своїх свідченнях Грін згадав промову мера Києва Віталія Кличка присвячену українським реформам.

“На Мюнхенській конференції з безпеки, я слухав промову Віталія Кличка, мера Києва, про те як Україна бореться за волю та демократію", - йдеться в письмових свідченнях адміністратора USAID, поданих до слухань.

"Мені це нагадало, що ми також колись були молодим народом натхненним сподіванням на демократичне майбутнє, але також ми стикались з численними викликами на шляху побудови нашої республіки.

Я слухав Кличка і був надзвичайно гордим що робота USAID підтримує людей по всьому світові, таких як він, лідерів руху Євромайдану, які прагнуть свободи і підзвітності керівництва перед людьми", - йдеться в свідченням Гріна.

Дивіться також: Генерал США Брідлав вказав на помилки Заходу на початку агресії Кремля в Україні

  • 16x9 Image

    Голос Америки

    Голос Америки (VOA) надає новини та інформацію більш ніж 40 мовами. VOA, за оцінками, охоплює аудиторію у понад 326 мільйонів людей щотижня. Статті авторства Голос Америки є результатом роботи декількох журналістів і можуть містити інформацію новинних агенцій.

Відео - найголовніше

Recommended

  • Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

    Підписуйтеся на Голос Америки Українською в Telegram

XS
SM
MD
LG