Спеціальні потреби

У Пентагоні заявили, що Кім Чен Ин ймовірно "повністю контролює" КНДР


Мешканці Південної Кореї дивляться на випуск новин, який згадує лідера КНДР Кім Чен Ина
Мешканці Південної Кореї дивляться на випуск новин, який згадує лідера КНДР Кім Чен Ина

Джон Гайтен віце-голова Комітету начальників штабів США заявив про відсутність підстав сумніватись у тому, що Кім Чен Ин досі "повністю контролює" Північну Корею. Про це повідомляє видання The Hill.

Раніше ЗМІ поширили інформацію про те, що Кім Чен Ин можливо перебуває у важкому стані після, буцімто, перенесеної операції. В адмінстрації США заявили, що уважно стежать за ситуацією.

Я вважаю, що Кім Чен Ин досі повінстю контролює ядерні сили Кореї та збройні сили

“Спираючись на дані розвідки, я не маю жодних даних, які б підтверджували, або заперечували подібні повідомлення, тож я вважаю, що Кім Чен Ин досі повінстю контролює ядерні сили Кореї та збройні сили", - заявив Гайтен журналістам.

Напередодні уряд Південної Кореї заперечив повідомлення про те, що північнокорейський лідер Кім Чен Ин буцімто переніс операцію на серці.

Як відзначає канал CNBC, в Офісі президента Південної Кореї їм повідомили, що "голова Кім Чен Ин зараз проводить зустрічі у провінційних регіонах разом з близькими помічниками". В Офісі Президента Південної Кореї відзначили, що не мають доказів на підтримку розмірковувань щодо стану здоров'я Кім Чен Ина.

Дивіться також: Деякі штати, за директивою Білого Дому, вже почали знімати карантинні обмеження

XS
SM
MD
LG