Спеціальні потреби

Головне про коронавірус. 27 квітня

Повернувшись до роботи після кількатижневої хвороби через коронавірус, британський прем’єр-міністр Борис Джонсон заявив, що країна залишається під загрозою від COVID-19.

  • За даними інституту Джонса Гопкінса у світі зараз майже 3 мільйони підтверджених заражень коронавірусом і понад 206 000 смертей.
  • Кількість заражених у США ниближається до одного мільйона, майже 55 000 людей померло від вірусу
  • Німеччина запровадила вимогу носити захисні маски поза межами помешкань.
  • Борис Джонсон заявив, що не буде поспішати з пом’якшенням карантину, бо країна залишається під "максимальною загрозою".
  • У деяких країнах кількість заражень знижується і там поступово знімають деякі карантинні обмеження.
  • Медичні служби США вказують ще на 6 можливих симптомів коронавірусу

Названо дату відновлення роботи Сенату США

Лідер сенатської більшості Мітч Макконнел у понеділок підтвердив, що Сенат повернеться до роботи 4-го травня і запевнив, що буде вжито заходів для забезпечення безпечної роботи в умовах пандемії.

"Ми виконаємо свій конституційний обов'язок перед американським народом і будемо вести важливі справи особисто. Якщо лікарям, медсестрам, медпрацівникам, водіям вантажівок, співробітникам продуктових магазинів і багатьом іншим відважним американцям необхідно бути на посту, то і Сенату необхідно бути на своєму, підтримуючи їх", - заявив Макконнелл.

Читайте більше тут

Медичні служби США вказали ще на 6 симптомів коронавірусу

Ознаками коронавірусної інфекції, вказують посадовці, можуть бути озноб, повторюваний тремор з ознобом, біль у м‘язах, головний біль, біль у горлі та втрата здатності розрізняти запахи та смаки.

Раніше серед можливих симптомів COVID-19 вказувались підвищена температура, задишка та кашель.

Читати більше

Більше

XS
SM
MD
LG